Doar împreună putem schimba viața celor mici și crește nivelul de educație din România.

DONEAZĂ​

REDIRECȚIONEAZĂ

DEVINO VOLUNTAR

Fii printre cei care schimbă destinul copiilor din medii defavorizate. Donează acum, și ne vei ajuta să le oferim cărți ce le deschid noi orizonturi și le formează aspirații ambițioase!

Conform legii Statului Român, ai dreptul să redirecţionezi 2% din impozit în calitate de persoană fizică şi până la 20% din impozit în calitate de companie, către o cauză pe care o susţii. Decide singur unde se duc banii tăi.

Inscrie-te printre voluntarii noștri, ca să cunoști oameni noi de calitate și să asiguri succesul unor evenimente simpatice precum festivalul NARATIV!

Dacă și tu crezi că cititul ne civilizează, ajută-ne spunând cât mai multora cine suntem și ce facem. Urmărește, apreciază și distribuie activitatea noastră pe social media!

Donatie Asociatia Curtea Veche

PERSOANA FIZICĂ

COMPANIE

Cum poți completa și trimite online:
– Descarcă formularul de mai jos
– Completează secțiunea I. Date de identificare a contribuabilului.
– Semnează folosind semnătura olografă în căsuța Semnătură contribuabil.
– Trimite-l pe adresa contact@asociatiacurteaveche.ro.
Află mai multe.

Dacă reprezentaţi o companie şi doriţi să redirecţionaţi 20% din impozit către Asociaţia Curtea Veche, vă stăm la dispoziţie pentru a răspunde la orice întrebări aţi avea legate de acest proces şi de felul în care vor fi folosiţi banii afacerii dvs.

ACESTA ESTE ÎNCEPUTUL

ANI DE EXPERIENȚĂ